Neden One GYM?

Eğlen, formda kal, sağlıklı yaşa!

2500 metrekarelik geniş bir alana konumlandırılan One Gym & Training, son teknoloji ekipmanları, geniş alanı ve yüksek tavanıyla sizlerin rahat spor yapabilmeniz için tasarlandı.

Deneyimli eğitmenlerimizin derslerine de katılabileceğiniz birbirinden eğlenceli grup dersleri, PT için ayrılmış özel Pilates stüdyosu ve müziğin ritmine kapılarak yüksek tempolu dersler geçireceğiniz özel stüdyolarımız ile One Gym enerjisini her anınızda hissedeceksiniz.

Arkadaşlarınızla keyifli mücadelelere sahne olacak masa tenisi alanı bulunan One Gym & Training, içinde bulunan Vitamin Bar özel dinlenme alanında da yorgunluğunuzu atıp kendinizi özel hissetmeniz için sizleri bekliyor.

Misyonumuz
Bütün bireylerin sağlık koşulları sağlanmış, güvenli bir ortamda ,bilimsel verileri kullanarak fiziksel düzeylerini geliştirmek, sağlıklı bireyler olma yolunda sporun ve egzersizin önemi konusunda bilinçlenmelerini sağlamaktır.

Vizyonumuz
Bölgesinde tercih edilen, profesyonel ve bilimsel çözümleri yenilikçi yaklaşımlarla üreten daha geniş kitlelere ulaşabilen kaliteli, sürdürülebilir örnek bir spor ve sağlık hizmeti sunmak.

Değerlerimiz
İnsanı öncelikleyen, ihtiyaca uygun çözümleri katılımcılığı ve sürdürülebilirliği kalite ve etkinlikle birleştirerek, sağlık danışmanının önerileri doğrultusunda hijyenle sunan bir yaşam merkeziyiz.

TOP