Hakkımızda

Biz yeni bir heyecanı Ankara’ya , çok özel bir proje ile "One Gym & Traininig" olarak getiriyoruz. Mutlu Conceptte 2500 metrekarelik bir alana konumlanan yeni spor yaşam merkezimizi, son teknoloji fitness ekipmanları, özel konsept odaları ile çok konuşulacak grup dersleri ve her biri konusunun uzmanı olan personelimizle, birçok ilke imza atarak sizlere yakışacak şekilde hizmetinize sunuyoruz.

One Gym & Traininig ailesi olarak güzel Ankaralıları, ailemize dahil olmanız için heyecanla ve sabırsızlıkla Ankara’nın yeni Spor yaşam merkezine bekliyoruz.

One Gym & Training Ankara'da!

Spor ve sağlık alanında ağırlığını sürdürmek için hayatın rutininden kaçmak isteyenleri One gym Training'e çağırıyor. Yaşamlarına farklı bir bakış açısı kazandırabilmenin yanı sıra, farklı bir konseptle Mutlu Concept içerisindeki 2500 metrekarelik One Gym & training’te buluşturuyor.

Ankaranın en prestijli yaşam bölgesinde, önde gelen eğitmen ve spor danışmanlarının gözetiminde, hem vücudunuza en uygun spor ve beslenme programı uygulanmasının zindeliğini, hemde sağlıklı ve dinç bir şekilde hayata devam edebilmenin  farkını One gym 'de yaşayın.

Her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü One Gym’de hayata dair kaygılarınızı unutacak, yeni bir 'siz' olarak hayatınıza geri döneceksiniz.

TOP