Hakkımızda

  1. Anasayfa
  2. |
  3. Hakkımızda
Modern
Ekipman
Uzman Eğitmenler
2.500 m2
Tesis Alanı
Araç
Parkı
Sauna
Fin Hamamı
İçecekler ve Sporcu Besinleri

One Gym & Training

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum

Misyonumuz

Bütün bireylerin sağlık koşulları sağlanmış, güvenli bir ortamda ,bilimsel verileri kullanarak fiziksel düzeylerini geliştirmek, sağlıklı bireyler olma yolunda sporun ve egzersizin önemi konusunda bilinçlenmelerini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Bölgesinde tercih edilen, profesyonel ve bilimsel çözümleri yenilikçi yaklaşımlarla üreten daha geniş kitlelere ulaşabilen kaliteli, sürdürülebilir örnek bir spor ve sağlık hizmeti sunmak.

Değerlerimiz

İnsanı öncelikleyen, ihtiyaca uygun çözümleri katılımcılığı ve sürdürülebilirliği kalite ve etkinlikle birleştirerek, sağlık danışmanının önerileri doğrultusunda hijyenle sunan bir yaşam merkeziyiz.

  • Yukarı Öveçler Mahallesi 1066 Cadde 20/B 06520 Çankaya - ANKARA
  • 0312 502 20 54 - 0555 039 8685
  • training@onegym.com.tr